USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Recanto Camargo Aparecida Aparecida (Sao Paulo) Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Recanto Camargo Aparecida

Vroegtijdige boeking
2026-08-26
2026-08-27

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

14

Recanto Camargo Aparecida

 Wi-Fi

WiFi

 Roken niet toegestaan

Rookvrije kamers

 Huisdieren

Huisdieren toegestaan


Recanto Camargo Aparecida villa bevindt zich op ongeveer 5 minuten te voet van Campanario De Aparecida en biedt gemakkelijk toegang tot attracties in de omgeving.

Basilica de Nossa Senhora Aparecida is op 400 meter afstand gesitueerd. Het vakantiehuis bevindt zich ook vlak om de hoek van het Nationaal Heiligdom van Onze-Lieve-Vrouw van Aparecida.

Gasten kunnen dineren in Pizzaria da Ponte, gelegen op 250 meter ervandaan. Recanto Camargo Aparecida villa biedt vervoersmogelijkheden in de omgeving en ligt binnen 10 minuten lopen van het kabelbaanstation Estacao Basilica Nova.


Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • Rookvrije kamers
  • WiFi
  • Parkeerplaats
  • Huisdieren toegestaan

Sport- en vrijetijdvoorzieningen

  • Barbecuefaciliteiten

Veelgestelde vragen

  • Welke beroemde bezienswaardigheden bevinden zich in de buurt van Recanto Camargo Aparecida villa?

    De dichtstbijzijnde bezienswaardigheden bij Recanto Camargo Aparecida villa zijn Campanario De Aparecida (op ongeveer 5 minuten te voet van de accommodatie) en het Nationaal Heiligdom van Onze-Lieve-Vrouw van Aparecida, op 400 meter afstand.
  • Biedt Recanto Camargo Aparecida villa een draadloze internetverbinding?

    Ja, Recanto Camargo Aparecida villa biedt wifi aan.
  • Is er een keukenfaciliteit in Recanto Camargo Aparecida villa?

    Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Recanto Camargo Aparecida villa.
  • Is het toegestaan om huisdieren naar Recanto Camargo Aparecida villa mee te nemen?

    U kunt met uw huisdier in Recanto Camargo Aparecida villa logeren.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-08-26
2026-08-27

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Recanto Camargo Aparecida, Brazilië

R. Jose Ourives, 76, Aparecida (Sao Paulo), Brazilië

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © br-sudestedobrasil.com

All rights reserved